Individuální výuka

Na soukromé lekci s námi natrénujete např. svatební tanec.

Nestíháte a hledáte flexibilní a osobní přístup? Nabízíme Vám naše individuální lekce, s cílenou výuku pro konkrétní pár nebo jednotlivce. Osobní přístup Vám zajišťuje nejrychlejší zlepšení. Při výuce nespěcháme, přesně tak, jak požadujete. Snažíme se o maximální příjemnou atmosféru.

Individuální lekce jsou vhodné, když:

  • žádáte nácvik speciální choreografie na svatbu nebo jinou příležitost.
  • máte zájem o výuku jen konkrétních tanců
  • přejete si mít úplné soukromí k výuce – jen Vy a lektor
  • obáváte se, že při skupinové výuce budete pozadu
  • pokud se chcete naučit jen to „nejnutnější“ a nechcete „přetrpět“ celé taneční
  • chcete naučit něco nového nebo chcete „překvapit“

Po předcházející domluvě Vám zajistíme individuální výuku jakýkoli pracovní den v pozdních odpoledních a večerních hodinách, případně i víkend. Nemusíte se bát. Sály si pro Vás pronajímáme v Základní škole Kuncova, Kuncova 1580/1, Praha 13 Stodůlky, v Kulturním Centru Průhon, Socháňova 1220/27, Praha 6 Řepy nebo v Národním domě na Vinohradech.

Cena individuální lekce 60 min.:

900 Kč / pár (platí pro ZŠ Kuncova)

1300 Kč / pár (platí pro Národní dům na Vinohradech)

1400 Kč / pár (platí pro KD Průhon)

Oděv pro pána – doporučujeme volné kalhoty (ne „kapsáče“), košili nebo tričko. Společenský oděv není nutný.

Oděv pro dámu – doporučujeme volnou sukni, případně legíny, halenku nebo tričko. Společenský oděv není nutný.

Obuv – obecně se k tanci nejlépe hodí speciální taneční obuv, ale klidně si vezměte i tu, ve které protančíte Vaší akci.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a příjmení
Jména a příjmení partnera/partnerky
Mám zájem o:
Ulice, č.p., PSČ Město
Souhlas se zpracováním osobních údajů a Řádem tanečních kurzů a doprovodných akcí a storno podmínkami
Součástí této přihlášky je Řád tanečních kurzů a doprovodných akcí (dále jen soustředění), ke kterému se účastník a návštěvník kurzu (soustředění) zavazuje. Jeho plné znění naleznete na stránce https://www.tanecniprodospele.cz/kurzy.html

Odesláním přihlášky udělujete výslovný souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, Taneční škole Ing. Miloslav Franta k tomu, že tyto údaje budou zpracovány a archivovány k interním potřebám taneční školy Ing. Miloslav Franta. Tento souhlas je udělen na dobu max. 10 let a může být kdykoli odvolán, a to formou emailu na adresu info@tanecniprodospele.cz.
Pozn.: Ing. Miloslav Franta se zavazuje, že údaje z přihlášky nebudou zneužity ve smyslu zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů. Naše Zásady zpracování osobních údajů naleznete na stránce https://www.tanecniprodospele.cz/kontakt.html

Pro cizince | For foreigners | Для иностранцев

Můžeme zajistit výuku také v cizích jazycích – angličtině a ruštině. | We also provide teaching in foreign languages – English and Russian. | Также мы можем обеспечить обучение на иностранных языках – английском и русском.

Pokud netančíme v tělocvičně, využíváme společenskou místnost nebo další objekty v Praze.

Pro účely kurzu je tělocvična s parketem. Individuální lekce mohou probíhat v tělocvičně nebo ve společenské místnosti s linoleem.

Storno podmínky

Dovolujeme si Vás upozornit na následující podmínky:

  • domluvenou individuální lekci je možné stornovat nejpozději 1 pracovní den dopředu a storno poplatek činí 25% z ceny lekce;
  • storno poplatek domluvené individuální lekce v den konání je 100% z ceny lekce;
  • z naší strany je možné lekci stornovat i v den konání. V takovém případě Vám pak refundujeme plnou zaplacenou částku za domluvenou lekci, případně Vám nabídneme náhradní termín za neuskutečněnou lekci (podle vzájemné domluvy).