Kontakt

Přihlášení na naše taneční kurzy

Pro snadnou registraci na naše kurzy, prosíme, využijte následujících kroků. Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte přihlášku přímo u nabízeného kurzu.

CENA a PLATBA

Zajistěte si své místo na kurzu za pouhých 2000 Kč na osobu (4000 Kč pro pár). Proveďte platbu předem na účet 1454638011/3030 před zahájením kurzu.

Možnost vyzkoušet jednotlivou lekci

Pokud váháte, nabízíme vám možnost jednorázového vstupu na naši lekci za pouhých 250 Kč na osobu. Stačí přijít kdykoli na libovolnou hodinu. Platbu můžete provést v hotovosti na místě.

Místo konání kurzů

Naše taneční kurzy se konají v budově Základní školy Kuncova na adrese Kuncova 1580/1, Praha 13 – Stodůlky. Příchozí mohou využít postranního vchodu z levé (západní) strany školy (před „nafukovací halou“), případně jít ve směru na psychologickou poradnu.

Škola je dostupná – jen 7-10 minut chůze od metra B – Stodůlky, naproti kostelu Svatého Jakuba Většího, případně 5 min. od zastávky autobusu 225 Lýskova nebo 10 min. od zastávky autobusu 174, 137, 266 Kovářova – KD Mlejn.

Parkování před základní školou je možné, případně v přilehlých ulicích.

Budova školy bývá večer zamykána. Pokud jdete na lekci se zpožděním, nezapomeňte nám dát vědět na našem kontaktním telefonu, abychom vám otevřeli.

Zde je mapa.

Kontaktujte nás

Máte nějaké dotazy? Nebojte se nás kontaktovat:

  Tel.: +420 606 554 121
  E-mail: info@tanecniprodospele.cz

  Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
  Vaše jméno
  Zaškrtněte pro odeslání

  Zásady ochrany osobních údajů

  Na této stránce naleznete přehled hlavních principů ochrany osobních údajů a dalších zpracovávaných údajů.

  Naší činností je výuka společenských tanců, pořádání tanečních kurzů a jiných akcí spojených s tancem (např. plesy, taneční zábavy, open class lekce, taneční soustředění, individuální taneční lekce, moderování akce spojené s tancem) v pronajímaných sálech. V rámci tanečních kurzů vyučujeme nejen samotný tanec, ale i společenskou výuku s praktickými ukázkami. Cílem je u veřejnosti i jednotlivců zvýšit povědomí o tanci, předávat informace o společenském tanci a jeho správném provedení.

  1. Kdo zpracovává Vaše údaje?

  Ing. Miloslav Franta, IČO 70786500, se sídlem Makovského 1337/20, Praha 6, zapsán u Úřadu městské části Praha 17. Provozuji internetové stránky www.tanecniprodospele.cz a jako správce budu zpracovávat Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.

  2. Jaké Vaše osobní údaje zpracováváme?

  Zpracováváme pouze osobní údaje, které nám poskytujete sami na základě dobrovolně zaslané přihlášky. Vámi vyplněné údaje v přihlášce nejsou viditelné na webové stránce ostatním návštěvníkům stránek. Při registraci do kurzu či jiných našich tanečních akcí se vyplňujete tyto údaje: křestní jméno a příjmení, adresu, e-mail, telefon, jméno a příjmení taneční/ho partner/a/ky, email a telefon partner/a/ky. Povinnými údaji jsou jméno a příjmení a e-mail u každého účastníka.

  3. Proč Vaše osobní údaje zpracováváme?

  Povinné údaje používáme pro rezervaci místa v kurzu nebo jiných našich tanečních akcí a vystavení příslušného dokladu o zaplacení. Emailovou adresu používáme pro komunikaci s Vámi pro potvrzení místa v kurzu či jiné taneční akce a dále pro zasílání informačních zpráv o naší činnosti formou newsletterů, avšak pouze za předpokladu, že nám dáte svolení k zasílání těchto zpráv. Odhlášení z přijímání newsletteru je možné provést kliknutím na odkaz „odhlásit se z newsletteru“ v doručeném mailu. Pokud nám předáte i své telefonní číslo, budeme Vás v případě výjimečných změn v kurzu či akci a o blížící se naší události informovat formou SMS.

  4. Kdo všechno bude mít k Vašim údajům přístup?

  Vámi vyplněné údaje v registračním formuláři nezveřejňujeme a nepředáváme třetím stranám. K rozesílání novinek o naší činnosti používáme platformu Mailchimp, která splňuje podmínky pro ochranu osobních údajů.

  5. Jak dlouho Vaše údaje zpracováváme?

  Vaše údaje budeme zpracovávat na základě Vámi uděleného souhlasu po dobu dalších 10 let, nebude-li tento Váš souhlas se zpracováním osobních údajů z Vaší strany odvolán.

  6. Na základě čeho můžeme zpracovávat Vaše osobní údaje?

  Vaše osobní údaje můžeme zpracovávat pouze na základě Vámi zaslané přihlášky.

  7. Jak jsou mé osobní údaje zabezpečeny?

  Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nezveřejňujeme a nepředáváme dále. Uchováváme je v zabezpečeném počítači, který je zaheslován, pravidelně aktualizován. Používáme vždy aktualizovaný antivirový program a firewall. Vyplněné přihlášky netiskneme a neuchováváme ve fyzické podobě.

  8. Jak a kdy můžete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat?

  V případě zájmu o vyjmutí z naší databáze nám stačí napsat na info@tanecniprodospele.cz. Váš souhlas se zasíláním informací o novinkách na portálu Databáze tance můžete kdykoli odvolat, a to prostřednictvím odhlášení se ze zasílaného newsletteru.

  9. Musím poskytnout své osobní údaje? Co když osobní údaje neposkytnu?

  Rezervace místa v našich kurzech nebo našich tanečních akcích funguje na principu dobrovolně zaslané přihlášky.

  10. Jaká všechna práva máte v souvislosti s ochranou osobních údajů?

  Ve vztahu k Vašim osobním údajům máte zejména následující práva:

  • svůj souhlas kdykoli odvolat;
  • osobní údaje opravit či doplnit;
  • požadovat omezení zpracování;
  • vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech;
  • požadovat přenesení údajů
  • na přístup k osobním údajům
  • na informaci o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech; · právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech;
  • další práva stanovená v zákoně o ochraně osobních údajů a v obecném nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 po nabytí jeho účinnosti.

  11. Co to znamená, že máte právo vznést námitku?

  Bližší informace o tomto právu obsahuje zejména čl. 21 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679.

  12. Jak nás můžete kontaktovat?

  V případě jakéhokoli dotazu na ochranu osobních údajů či odvolání souhlasu s dalším zpracováním Vašich osobních údajů nás kontaktujte na emailu info@tanecniprodospele.cz