O nás

Tančit se dá v každém věku. Snažíme se, aby tanec byl pro Vás příjemným zážitkem, relaxací a odpočinkem. Je pro nás důležité, aby Vás tanec přitahoval a abyste se k němu rádi vraceli, abyste tanec cítili jako souznění duše a těla. Snažíme se vyučovat vtipnou a kvalitní formou.

Máme patnáctiletou zkušenost z výuky standardních a latinskoamerických tanců v kurzech pro dospělé a kurzech pro mládež. Dále jsme 7 let asistovali v předních pražských tanečních.

Naší snahou je naučit Vás tančit takovým způsobem, abyste se již nemuseli bát jít na ples nebo na večírek spojený s tancem. Naši výuku neustále vylepšujeme o další poznatky a proto jsme schopni Vám zajistit i osobitý přístup.

Vyučujeme také v cizích jazycích – angličtině a ruštině. Zkušenosti máme s výukou i v zahraničí – Leipzig, Německo a Zvolen, Slovensko.

Od dubna 2016 také působíme v Národním domě na Vinohradech.

Ing. Miloslav Franta

Tanci se věnuji již více než 20 let, po absolvování základních a speciálních kurzů jsem nejprve 7 let vypomáhal tanečním mistrům v předních tanečních kurzech v Praze, přesněji u p. Zdeňka Chytrého v ÚKDŽ na Vinohradech a v Paláci Žofín a dále u Jiřího Velka v Radotíně. Zdokonaloval jsem se v klubu tanečního sportu Žofín, odkud jsem dále přešel do klubů STAR a PIKO.

První zkušenosti s výukou jsem získal v roce 2001 a od r. 2004 vedu svoji taneční školu pro mládež a dospělé. Filosofií výuky je naučit Vás tančit kvalitně a zároveň beze strachu z tanečního parketu a hudby.

Jsem členem Asociace tanečních mistrů ČR.

Mgr. Kateřina Machalková

Velice pohybově nadaná tanečnice, sympatická a milá lektorka. V naší taneční škole tančí od svých základních tanečních pro mládež (2002). Vedle tance snad neexistuje sport, kterému by se nevěnovala. Vystudovala Přírodovědeckou fakultu UK, kde se ve výzkumu zaměřila na ploštice a sýkorky.